opc_loader

Ontkalker 250ml Melitta

Artikelnr: 103564
(Prijs excl. btw) 4,12
4,99

Webwinkel Keurmerk

Gratis verzending vanaf €60,-
30 dagen bedenktijd en eenvoudig retourneren
Ophalen in onze winkel in Den Ham is mogelijk
Veilig achteraf betalen tot 14 dagen na uw aankoop

Artikelnummers
EAN:
4006508192618
Levertijden
Levertijd:
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Beschrijving

Ontkalker 250ml Melitta

De de kracht van geconcentreerd citroenzuur. Hierdoor wordt alle kalkaanslag grondig, maar voorzichtig verwijderd. U kunt deze ontkalker gebruiken voor bijvoorbeeld uw waterkoker of koffiezetter. 

De fles heeft een inhoud van 250ml en kan gebruikt worden voor ongeveer 6 keer ontkalken.

Extra informatie

Durgol Swiss Espresso is een speciale ontkalker voor hoogwaardige espressomachines van alle merken. Geschikt voor zowel een volautomaat, een halfautomaat, een manuaal apparaat of een automaat voor koffiepads. Ook de gebruikelijke koffiezetapparaten en waterkokers kunnen probleemloos met Durgol Swiss Espresso worden ontkalkt. 

Durgol Swiss Espresso is zeer effectief, eenvoudig en veilig in gebruik en garandeert een makkelijke en snelle ontkalking zonder extra inwerkingsduur. Bij een regelmatige toepassing is een optimale kwaliteit van de espresso gewaarborgd. De speciale beschermingsformule verhoogt bovendien de levensduur van uw machine. Durgol Swiss espresso laat geen restanten achter. Uw machine is na het ontkalken en naspoelen absoluut veilig voor levensmiddelen.

Beoordelingen ()
Ontkalker 250ml Melitta heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Ontkalker 250ml Melitta


Aanbevolen artikelen:

Alternatieve artikelen:

Laatst bekeken items